خانه / آرشيو / اخبار / درگیر پروژه و پایان نامه اید؟ و سردرگم!

درگیر پروژه و پایان نامه اید؟ و سردرگم!

دیدگاه اعضای هیئت‌مدیره

دکتر مریم نظری

درگیر پروژه و پایان نامه اید؟ و سردرگم!

…. و پرسشهایی از قبیل پرسشهای زیر دارید؟

پیشنهاد میکنم به فصلهای ذکر شده ذیل هر پرسش مراجعه فرمایید:

دانشجوي ترم چهارم دكتري رشته …… دانشگاه ……. هستم. ماه هاست كه مشغول جستجو براي يافتن موضوعي مناسب و جديد و كاربردي مرتبط با ………. براي رساله ام هستم. مقالات و رساله هاي خارجي مختلفي را خواندم (در حوزه فناوري). از بين جستجوهاي فراوان به اين نتيجه رسيدم به مباحث ….. و ….. بيشتر از موارد ديگر علاقمند هستم. تلاش كردم صاحب نظران اين دو حوزه را شناسايي و منابع مرتبط فارسي و لاتين را گردآوري نمايم. بيشتر آثار را مروري مطالعه نمودم اما هنوز موفق به انتخاب موضوع نشدم. حقيقت دوست دارم به جامعه …… خدمتي كنم بنابراين به دنبال موضوعي هستم كه قابليت عملياتي شدن و پياده سازي را داشته باشد.

فصل چهارم تا ششم کتاب پژوهش مولد و ماندگار را مطالعه بفرمایید.

به دنبال به روزترین و جامع ترین مطالب در موضوع پایان نامه ام هستم اما نمی دانم چگونه به این مطالب دست یابم و چگونه مطمئن شوم چیزی را از قلم نیانداخته ام؟

فصل هفتم کتاب پژوهش مولد و ماندگار را مطالعه بفرمایید.

چگونه با رعایت اصول اخلاق اطلاعات به تمام متن مقالات دست پیدا کنم؟

فصل هفتم کتاب پژوهش مولد و ماندگار را مطالعه بفرمایید.

پرسشنامه ای طراحی کرده ام نمی دانم قابلیت سنجش پدیده یا وضعیت مدنظرم را دارد یا نه؟

فصل ششم، هشتم و نهم کتاب پژوهش مولد و ماندگار را مطالعه بفرمایید.

موضوع پژوهشم واقعا نو و بکر است اما اساتید و داوران این موضوع را درک نمی کنند. به همین دلیل نتوانسته ام از مجله ای پذیرش بگیرم! لطفا راهنمایی کنید.

فصل اول تا سوم کتاب پژوهش مولد و ماندگار را مطالعه بفرمایید.

در پرسشنامه ام تقریبا به همه مولفه های ممکن و موجود اشاره کرده ام و کار من اولین و جامعترین کار در این موضوع است. چرا برخی اساتید اعتبار و روایی پرسشنامه مرا رد می کنند؟ 

فصل اول تا سوم کتاب پژوهش مولد و ماندگار را مطالعه بفرمایید و براساس مطالب فصلهای چهارم تا نهم ابزار پژوهش خود را بازسازی نمایید.

برای استفاده حداکثری

اگر می خواهید از آموزه های کتاب پژوهش مولد و ماندگار خوب استفاده کنید حتما آن را از ابتدا (پیشگفتار) و صفحه به صفحه مطالعه بفرمایید. در غیراینصورت احتمالش زیاد است که از مطالب آنگونه که باید بهره برداری نکنید.

با حوصله به پرسشهای مندرج در کاربرگه های پایانی کتاب پاسخ دهید و بعد از یادگیری هر مطلب جدیدی مجدد پاسخهای خود را مرور و بازنویسی نمایید.

vsemsmartразработка сайта в запорожье

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *