خانه / آرشيو / اخبار / دورۀ آموزشی اصول و فنون روزنامه‌نگاری برگزار می‌شود

دورۀ آموزشی اصول و فنون روزنامه‌نگاری برگزار می‌شود

 دورۀ آموزشی اصول و فنون روزنامه‌نگاری با هدف آموزش مهارت‌های پایۀ روزنامه‌نگاری و فعالیت در رسانه‌ها برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی انجمن علمی مدیریت اطلاعات ایران، این دورۀ آموزشی در قالب سه سطح مقدماتی، میانی و پیشرفته است که ورود به سطوح بالاتر مشروط به طی کردن سطوح پیشین است.

 در این دوره دانشجویان با فرایند تولید محتوا و فعالیت در رسانه‌های مختلف، خبرنویسی، گزارش‌نویسی، مقاله‌نویسی، انجام مصاحبه و پوشش رویداد‌ها و برنامه‌های خبری آشنا می‌شوند.  طی این دوره روزنامه‌نگاری در نشریات، خبرگزاری‌ها، رادیو و تلویزیون و فضای مجازی تشریح می‌شود.

روزنامه‌‌نگاران و فعالان رسانه؛ مدیران و کارشناسان روابط عمومی و واحدهای خبری؛ دانشجویان، فارغ‌التحصیلان و علاقه‌مندان به دانش و حرفۀ روزنامه‌نگاری مخاطبان این دوره محسوب می‌شوند.

 این دوره به شکل کارگاهی و با ترکیب فعالیت علمی و عملی ارائه می شود و مدرس آن جناب آقای سید تقی کمالی، کارشناس ارشد علوم ارتباطات است که 18 سال فعالیت در عرصۀ رسانه‌های کشور را در کارنامه عملکرد خود دارد.

 علاقه‌مندان برای دريافت آگاهی بیشتر می‌توانند به بخش معرفی دوره‌های آموزشی مراجعه کرده و براي ثبت‌نام با رايانامۀ انجمن به نشاني isaim@irandoc.ac.ir و يا با تلفن شمارۀ 66954634 تماس بگیرند.

капитал mfx globe translation services

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *