خانه / آرشيو / اخبار / انجمن علمی مدیریت اطلاعات ایران و آموزشکده عالی روش شناسی علوم انسانی پاریس تفاهم نامه امضا کردند

انجمن علمی مدیریت اطلاعات ایران و آموزشکده عالی روش شناسی علوم انسانی پاریس تفاهم نامه امضا کردند

تفاهم‌نامۀ همکاری مشترک علمی میان انجمن علمی مدیریت اطلاعات ایران و آموزشکده عالی روش‌شناسی علوم انسانی پاریس امضا شد.

به گزارش روابط عمومی انجمن، اين تفاهم نامه ميان انجمن علمی مديريت اطلاعات به ریاست دكتر سيروس عليدوستی و آموزشکده عالی روش شناسی علوم انسانی پاریس (Ecole Supérieure de Méthodologie des Sciences Humaines ) به ریاست دكتر محمود دلفانی بسته شد که همكاری دو سويه در برگزاری دوره‌‌های آموزشی، طرح‌های پژوهشی، نشست‌ها و همايش‌‌های علمی برای پيشبرد ماموريت و هدف‌های «انجمن» و «آموزشکده» با كاربست و ميان‌ آوری ظرفيت‌های دو طرف در چارچوب اين تفاهم ‌نامه را در بر می گیرد.

این نخستین تفاهم‌نامۀ همکاری بین‌المللی انجمن است که با همکاری گروه‌های تخصصی جامعه اطلاعاتی و آینده ‌پژوهی اطلاعاتی و ارتباطی و با مشارکت مدیریت آموزش انجمن برای توسعه همکاری‌های بین المللی برقرار شد.

بنابر این  تفاهم نامه، همكاری آموزشی در چهارچوب برنامه ریزی و برگزاری دوره‌، کارگاه و همایش در پی پيشنهاد يک طرف و توافق طرفین انجام می‏‌شود.

همایش‌های علمی و دوره‌های آموزشی مشترک موضوع اين تفاهم ‌نامه نیز با پشتیبانی، همکاری و مشارکت و كاربست ظرفیت‌های دو طرف انجام می پذیرد و انجام طرح های مشترک آموزشی و پژوهشی و انتشارات از دیگر موارد مهم مطرح شده در این تفاهم نامه است.

купит интернет магазинwobs

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *