خانه / آرشيو / اخبار / پانل تخصصی جامعه اطلاعاتی، مدیریت اطلاعات و سیاست های راهبردی برگزار می شود

پانل تخصصی جامعه اطلاعاتی، مدیریت اطلاعات و سیاست های راهبردی برگزار می شود

جامعه اطلاعاتي، مديريت اطلاعات و سياست هاي راهبردي با برگزاري يك پانل تخصصي در نخستين همايش جامعه و فضاي مجازي مورد بررسي قرار مي گيرد.

به گزارش روابط عمومي انجمن، به منظور آشنايي جامعه مخاطبان با مباحث مطرح در عرصه علوم ارتباطات و اطلاعات و تحولات برآمده از شناخت، مديريت و بهره برداري از فعاليت هاي اطلاعاتي و ارتباطي، پانل تخصصي جامعه اطلاعاتي، مديريت اطلاعات و سياست هاي راهبردي با حضور كارشناسان و صاحب نظران علوم ارتباطات و اطلاعات در همايش جامعه و فضاي مجازي برگزار مي شود.

 بر اساس اين گزارش، در اين پانل تخصصي موضوع جامعه اطلاعاتي و مديريت اطلاعات از جنبه ها و بافتارهاي مطرح در سياست ملي، مديريت سازماني و رفتار فردي و اجتماعي به شيوه تعاملي مورد توجه بوده و مقالات و مطالعات متخصصان و فعالان اين حوزه به مخاطبان ارائه مي شود.

 سيدتقي كمالي (مدير گروه تخصصي جامعه اطلاعاتي انجمن مديريت اطلاعات ايران) با موضوع موقعيت شناسي جامعه اطلاعاتي و فناوري اطلاعات در كشور، دكتر يونس نوربخش (رئيس دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه تهران) با موضوع تغييرات الگوهاي اقتصادي و اشتغال در جامعه اطلاعاتي جمهوري فدرال آلمان و مهندس حجت الله مديريان (فعال بين المللي جامعه اطلاعاتي) با موضوع حوزه هاي راهبردي جامعه اطلاعاتي به ايراد سخن خواهند پرداخت.

 همچنين دكتر اسماعيل قديمي (استاد علوم ارتباطات و پژوهشگر) مديريت اطلاعات در جامعه اطلاعات، چرا و چگونه؟ دكتر مريم نظري (عضو هيات مديره انجمن مديريت اطلاعات ايران) سواد اطلاعاتي در فضاي مجازي (كاركردهاي فضاي مجازي در بافت بومي مخاطبان) و فرانك رازقي اسكويي (قائم مقام مركز توسعه تجارت الكترونيك) سياست هاي راهبردي تجارت الكترونيك در كشور را مورد بررسي قرار مي دهند.

 همايش جامعه و فضاي مجازي در روز يكشنبه 27 بهمن ماه در تالار ابن خلدون دانشكده علوم اجتماعي دانشگاه تهران برگزار مي شود.

براي دريافت آگاهي بيشتر به پايگاه وب همايش نگاه كنيد.

french englishютуб новости сегодня