خانه / آرشيو / اخبار / تقدیر از اعضای هیئت مدیره‌ و بازرسان پیشین انجمن

تقدیر از اعضای هیئت مدیره‌ و بازرسان پیشین انجمن

در نشستي از اعضاي دور اول هيئت مديره و بازرسان انجمن علمي مديريت اطلاعات ايران تقديرشد.

تقدير از اعضاي هيئت مديره

به گزارش «روابط‌عمومي انجمن علمي مديريت اطلاعات ايران» در نشستي كه با حضور اعضاي هيئت مديره و بازرسان پيشين و كنوني هيئت مديره برگزار گرديد، از اعضاي دور اول هيئت مديره و بازرسان پيشين انجمن تقدير شد.

در اين نشست، دكتر محمد ابويي آياتي از قرآن كريم را تلاوت كردند و مهندس پريسا لامعي دو شعر از سروده‌هاي خود را خواندند. سپس فرهاد شيراني رئيس پيشين هيئت مديره در سخناني به تاريخچه‌ي تأسيس و همچنين تلاش‌هاي همكاران پيشين انجمن اشاره كردند. دكتر محمد ابويي نيز از كاركرد انجمن و نقش آن در گردهم‌آيي علمي سخن گفتند و چشم‌اندازي از آينده‌ي انجمن ارائه كردند. در ادامه،‌ دكتر سيروس عليدوستي پس از معرفي همكاران تازة انجمن، از همكاران پيشين سپاس‌گزاري و قدرداني و اظهار اميدواري كرد كه انجمن، همچنان از هم‌فكري و پشتيباني آنان برخوردار باشد.

در پايان نشست، لوح تقدير انجمن و هديه‌اي كه از سوي ادارة كل مطالعات اجتماعي فرهنگي شهرداري تهران تهيه شده بود به همكاران پيشين انجمن پيش‌كش شد.

 در اين نشست، كه روز 22 اسفند ماه 1391 در پژوهشگاه علوم و فناوري اطلاعات ايران برگزار شد، دكتر مريم نظري،مهندس پريسا لامعي، دكتر سيد اميد فاطمي، دكتر احمد جمالي، دكتر محمد ابويي اردكان، پرويز شهرياري، فرهاد شيراني، و دكتر سيروس عليدوستي از اعضاي هيئت مديره و بازرسان پيشين و تازة انجمن حضور داشتند.

■ تصاوير مراسم تقدیر از اعضای هیئت مدیره‌ و بازرسان پیشین انجمن علمی مدیریت اطلاعات ایران

сковорода гриль3d принтер