خانه / گروه‌ها / مدیریت فناوری اطلاعات

مدیریت فناوری اطلاعات

M_Nabi
مهندس مرتضي نبي ‌ميبدي مدير گروه تخصصي مديريت فناوري اطلاعات

گروه تخصصي مديريت فناوري اطلاعات به‌ عنوان يكي از گروه‌هاي تخصصي انجمن علمي مديريت اطلاعات ايران با درخواست مهندس مرتضي نبي ميبدي و با تصويب هيئت مديره‌ي انجمن در نشست 25 تير 1392 تشكيل شد.

مأموريت گروه؛ برنامه‌ريزي، سازمان‌دهي، و انجام فعاليت‌هاي پژوهشي، آموزشي، و تخصصي براي پيشبرد مأموريت و هدف‌هاي انجمن در زمينه‌ي مديريت فناوري اطلاعات در چارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران، اساس‌نامه‌ي انجمن،‌ و آيين كاري است كه به تصويب هيئت مديره رسيده است.

بر پايه‌ي اين آيين كار، گروه چهار هدف «هويت‌سازي و پيشبرد جایگاه مديريت فناوری اطلاعات در ايران»، «پيشبرد و گسترش بينش، دانش، و مهارت‌ در زمينه‌ي مديريت فناوری اطلاعات در ايران»، «گسترش ارتباطات علمي و شبكة اجتماعي در ميان پژوهشگران، فناوران، توليد‌كنندگان، مدیران، و نيازمندان علم و فناوري در زمينه‌ي مدیریت فناوری اطلاعات» و «گسترش كاربرد فناوری اطلاعات و فناوری دانش» را پي مي‌گيرد.

هيئت مديره‌ي انجمن، در تاريخ 25 تير 1392 مهندس مرتضي نبي ميبدي را به‌ عنوان مدير گروه تخصصي مديريت فناوري اطلاعات برگزيد. براي همكاري با اين گروه مي‌توانيد با رايانامه‌ي وي به نشاني mnabi64[at]yahoo.com تماس بگيريد.

посмотреть новостио отзывы компаниях