خانه / گروه‌ها / مدیریت رسانه

مدیریت رسانه

Picture 056
مريم احمدي مدير گروه تخصصي مديريت رسانه

گروه تخصصي مديريت رسانه به‌عنوان يكي از گروه‌هاي تخصصي انجمن علمي مديريت اطلاعات ايران با درخواست مريم احمدي و با تصويب هيئت مديره‌ي انجمن در نشست 25 تير 1392 تشكيل شد.

مأموريت گروه؛ برنامه‌ريزي، سازمان‌دهي، و انجام فعاليت‌هاي پژوهشي، آموزشي، تخصصي، و ترويجي براي پيشبرد مأموريت و هدف‌هاي انجمن در زمينه‌ي مديريت رسانه و نقش آن در مديريت اطلاعات در ايران در چارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران، اساس‌نامه‌ي انجمن،‌ و آيين كاري است كه به تصويب هيئت مديره رسيده است.

بر پايه‌ي اين آيين كار، گروه سه هدف «هويت‌سازي مديريت رسانه و نقش آن در مديريت اطلاعات در ايران»، «پيشبرد و گسترش بينش، دانش، و مهارت‌ در زمينه‌ي مديريت رسانه در ايران»، و «گسترش ارتباطات علمي و شبكه‌ي اجتماعي در ميان پژوهشگران، فناوران، توليد‌كنندگان، نيازمندان، و كاربران در زمينه‌ي مديريت رسانه» را پي مي‌گيرد.

هيئت مديره‌ي انجمن، در تاريخ 25 تير 1392 مريم احمدي را به‌ عنوان مدير گروه تخصصي مديريت رسانه برگزيد. براي همكاري با اين گروه مي‌توانيد با رايانامه‌ي وي به نشاني maryamahmadi[at]ut.ac.ir تماس بگيريد. هم‌اكنون معصومه‌سادات كشفي، فاطمه قدياني، الميرا صابرنعيمي، سارا جانه، مژگان ساعي و ابراهيم حبيبي عضو اين گروه تخصصي هستند.

 всеутятница купить в москве

یک دیدگاه

 1. معاونت آموزش بنیاد ملی بازیهای رایانه ای

  با عرض سلام و احترام
  معاونت آموزش و پژوهش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای در نظر دارد، بانکی جامع از مقالات مرتبط با بازی‌های رایانه‌ای تهیه کند. هدف از این کار ابتدا ایجاد یک مرجع از تمامی پژوهش‌های انجام شده در این حوزه، دوم یافتن موضوعات لازم و ضروی جهت پژوهش و سوم سپردن کارهای مطالعاتی به گروه‌های پژوهشی است. برای این منظور، از شما درخواست می‌شود که هر مقاله یا تحقیقی در حوزه بازی‌های ویدئویی دارید، به آدرس ایمیل زیر، برای ما ارسال کنید، تا ضمن قرار دادن آن در این بانک با شما ارتباط برقرار کنیم.
  با سپاس فراوان

  Email: education@ircg.ir
  معاونت آموزش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای
  طه رسولی