خانه / گروه‌ها / مدیریت اطلاعات اجتماعی و فرهنگی

مدیریت اطلاعات اجتماعی و فرهنگی

لیلا وشنوه؛ مدیر گروه تخصصی اطلاعات اجتماعی و فرهنگی

گروه تخصصي مديريت اطلاعات اجتماعي و فرهنگي به‌ عنوان يكي از گروه‌هاي تخصصي انجمن علمي مديريت اطلاعات ايران با تصويب هيئت مديره‌ي انجمن در نشست 25 تير 1392 تشكيل شد.

مأموريت گروه؛ برنامه‌ريزي، سازمان‌دهي، و انجام فعاليت‌هاي پژوهشي، آموزشي، تخصصي، و ترويجي براي پيشبرد مأموريت و هدف‌هاي انجمن در زمينه‌ي مديريت اطلاعات اجتماعي و فرهنگي و نقش آن در مديريت اطلاعات در ايران در چارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران، اساس‌نامه‌ي انجمن،‌ و آيين كاري است كه به تصويب هيئت مديره رسيده است.

بر پايه‌ي اين آيين كار، گروه سه هدف «هويت‌سازي مديريت اطلاعات اجتماعي و فرهنگي و نقش آن در مديريت اطلاعات در ايران»، «پيشبرد و گسترش بينش، دانش، و مهارت‌ در زمينه‌ي مديريت اطلاعات اجتماعي و فرهنگي در ايران»، و «گسترش ارتباطات علمي و شبكه‌ي اجتماعي در ميان پژوهشگران، فناوران، توليد‌كنندگان، نيازمندان، و كاربران در زمينه‌ي مديريت اطلاعات اجتماعي و فرهنگي» را پي مي‌گيرد.

هيئت مديره‌ي انجمن، در تاريخ  30 آذرماه 1395 لیلا وشنوه را به‌ عنوان مدير گروه تخصصي مديريت اطلاعات اجتماعي و فرهنگي برگزيد. براي همكاري با اين گروه مي‌توانيد با رايانامه‌ي وي به نشاني ketabak.2012[at]yahoo.com تماس بگيريد.

новости украины сегодня лента новостейооо полигон одесса

3 دیدگاه

 1. داریوش نعمتی

  تبریک مرا برای این انتخاب شایسته پذیرا باشید.

 2. ممنون
  امیدوارم با همکاری شما بتونیم گروه فعلی داشته باشیم

 3. جشنواره پژواک
  معرفی جشنواره پژواک

  با استعانت از درگاه الهی و نظر به اهمیت و ضرورت تدوین و جمع‌آوری پژوهش‌ها و مطالعات محله‌ای در جهت نهادینه کردن محله‌محوری، اداره کل مطالعات فرهنگی- اجتماعی شهرداری تهران در نظر دارد با مشارکت نهادهای مرتبط و همکاری متخصصان، پژوهشگران و صاحب‌نظران حوزه پژوهش، نخستین جشنواره پژوهش و اطلاعات کاربردی محله‌ای (پژواک محله) شهر تهران در آذر ماه 1392 برگزار نماید.

  «پژواک» بازتاب، طنین و بازنمایی است از «پژوهش‌ها»، «آثار کاربردی»، «مطالعات»، «پژوهش‌واره گروهی» و «کندوکاو و کاوش» محله‌ای که نهادینه كردن مشارکت‌های اجتماعی را در بخش مطالعات، مد نظر دارد و اهمیت رویکرد مشارکت مردمی و پژوهش‌مداری را یادآوری می‌نماید. از کلیه استادان، صاحب‌نظران، دانشجویان و پژوهشگران بویژه پژوهشگران محله‌های شهر تهران دعوت می‌شود تا با مشارکت فعال خود و ارایه مقاله و اثر پژوهشی، ما را در این راه یاری نمایند

  محورهای جشنواره پژواک

  1- مقاله پژوهشی

  2- آثار پژوهشی محله‌ای