خانه / گروه‌ها / مدیریت اطلاعات مکانی

مدیریت اطلاعات مکانی

دكتر بهروز ارسطو
مدير گروه تخصصي مديريت اطلاعات مكاني

گروه تخصصي مديريت اطلاعات مكاني به عنوان يكي از گروه‌هاي تخصصي انجمن علمي مديريت اطلاعات ايران با درخواست تاريخ 6 اردي‌بهشت 1393 دكتر بهروز ارسطو و با تصویب هیئت مدیره انجمن در نشست 25 خرداد ۱۳۹3 تشکیل شد.

مأموریت گروه؛ برنامه‌ریزی، سازمان‌دهی، و انجام فعالیت‌های پژوهشی، آموزشی و تخصصی، برای پیشبرد مأموریت و هدف‌های انجمن در زمینه‌ها‌‌ی مديريت اطلاعات مكاني، علوم اطلاعات جغرافيايي و كاربرد سيستم‌هاي اطلاعات مكاني در برنامه‌ريزي‌هاي فضايي (آمايش سرزمين) در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران، اساس‌نامه‌‌ی انجمن ،‌ و آیین کاری است که به تصویب هیئت مدیره رسیده است.

بر پایه‌ی این آیین کار، گروه سه هدف «تبيين جايگاه و هويت مديريت اطلاعات مكاني در ایران»، «توسعه و گسترش بینش، دانش، و مهارت‌ در زمینه‌ی مديريت اطلاعات مكاني در ایران»، و «گسترش ارتباطات علمی و شبکه‌ی اجتماعی در میان پژوهشگران و فناوران و تولید‌کنندگان و نیازمندان علم و فناوری در زمینه‌ی اطلاعات مكاني» را پی می‌گیرد.

هیئت مدیره‌ی انجمن، در تاریخ 25 خرداد ۱۳۹3 دكتر بهروز ارسطو را به‌ عنوان مدیر گروه تخصصی مديريت اطلاعات مكاني برگزید. برای همکاری با این گروه می‌توانید با رایانامه‌ی وی به نشانی beharas2[at]gmail.com تماس بگیرید.

погода харьковаspanish to

3 دیدگاه

  1. درود………بسیار عالی…. موفق و موید باشید …

  2. مبارک باشد. انشااله زمینه های همکاری فراهم شود. موفق باشید

  3. از لطف همه دوستان متشکرم امیدوارم بستری باشد برای توسعه علمی