خانه / گروه‌ها / مدیریت اطلاعات کشاورزی

مدیریت اطلاعات کشاورزی

گروه تخصصي مديريت اطلاعات كشاورزي به‌عنوان يكي از گروه‌هاي تخصصي انجمن علمي مديريت اطلاعات ايران با درخواست تاريخ 27 فروردين 1392 مهندس حميد رضا مختاري اسكي و با تصويب هيئت مديره‌ي انجمن در نشست 27 فروردين 1392 تشكيل شد.

3
مهندس حمیدرضا مختاری اسکی؛ مدیر گروه مدیریت اطلاعات کشاورزی

مأموريت گروه؛ برنامه‌ريزي، سازمان‌دهي، و انجام فعاليت‌هاي پژوهشي، آموزشي، و تخصصي براي پيشبرد مأموريت و هدف‌هاي انجمن در زمينه‌هاي مديريت اطلاعات كشاورزي، علم اطلاعات و دانش‌شناسي كشاورزي، اطلاع‌رساني كشاورزي، و كاربرد فناوري اطلاعات در كشاورزي در چارچوب قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران، اساس‌نامه‌ي انجمن، و آيين كاري است كه به تصويب هيئت مديره رسيده است.

بر پايه‌ي اين  آيين كار، گروه سه هدف «هويت‌سازي مديريت اطلاعات كشاورزي در ايران»، «پيشبرد و گسترش بينش، دانش، و مهارت‌ در زمينه‌ي مديريت اطلاعات كشاورزي در ايران»، و «گسترش ارتباطات علمي و شبكه‌ي اجتماعي در ميان پژوهشگران و فناوران و توليد‌كنندگان و نيازمندان علم و فناوري در زمينه‌ي اطلاعات كشاورزي» را پي مي‌گيرد.

هيئت مديره‌ي انجمن، در  27 فروردين 1392 مهندس حميد رضا مختاري اسكي را به‌عنوان مدير گروه تخصصي مديريت اطلاعات كشاورزي برگزيد. براي همكاري با اين گروه مي‌توانيد با رايانامه‌ي وي به نشاني mokhtari[at]ihec.ir تماس بگيريد.

  مديريت اطلاعات در كشاورزي؛ حميد رضا مختاري اسكي. 21 ارديبهشت 1392 (pdf)

азов отдыхкупить электроды

3 دیدگاه

 1. با سلام و درود فراوان خدمت استاد گرامی جناب آقای مهندس مختاری
  بی شک جامعه کتابداری و اطلاع رسانی ایران و به ویژه دانشجویان این رشته تا ابد از شما ممنون و سپاسگزار خواهند بود زیرا اقدامی در راستای اعتلاء و ارتقای رشته کتابداری انجام داده اید. ما دانشجویان امید داریم و مطمئن هستیم با وجود شما موفق خواهیم بود…پشت کار و محبت شما را هیچ وقت فراموش نخواهیم کرد. با شنیدن و بعد دیدن این خبر که انجمن “مدیریت اطلاعات – گروه تخصصی مدیریت اطلاعات کشاورزی” با پیگیری شما راه اندازی گردیده، بسیار خوشحال و خرسند شدیم.
  در اخر اعلام می کنیم آماده هر گونه کمک و همیاری شما در این راه هستیم.

  یا علی علیه السلام مدد
  و من الله توفیق

 2. آقا مهیار، از سخنان محبت آمیز شما ممنونم. عضویت شما و دوستانتان در انجمن میتواند باعث رشد و اعتلای بیشتر رشته ی علم اطلاعات و دانش شناسی شود. توجه داشته باشید که انجمن علمی مدیریت اطلاعات ایران، حیطه ی وسیعی از موضوعات را شامل میشود و شما هم میتوانید فعالیت قابل ملاحظه ای در آن داشته باشد. در ضمن با توجه به این که شما در حال نوشتن پروپوزال ارشد هستید، میتوانید با عضویت در انجمن، از اساتید برجسته عضو نیز مشاوره بگیرید. موفق باشید

  • استاد گرامی سلام
   مثل همیشه از شما ممنونم
   اجرکم عندالله
   همیشه برای شما و موفقیت دعا می کنم.

   باور کنید خیلی وقته درخواست دادم اما خبری از عزیزان مجموعه نیست…:)

   ان شا الله سربلند و پیروز باشید
   و من الله توفیق